Kaina
2000 €
Miestas
47 - Rokiškis
Aprašymas :

Darbas ir apmokymai Lietuvos Nekilnojamojo Turto srityje: brokeriams, marketologams, personalo specialistams. kūrybingame, sveikuoliškame ir jaunatviškame kolektyve. Darbas skatinamas bonusais, kelionėm į JAV ir kita šalis. Mokymai labai stiprūs paremti praktika ir iškarto pritaikoma praktikoje kai jus kuruoja komandos nariai ir nekilnojamo turto agentūros vadovas. Atsiskaitymai už rezultatus ir jų aptarimas, klaidų analizė vyksta nuolat, todėl garantuojami, Jūsų, darbo rezultatai.
Pradėti galite dirbti tiek su komerciniu nekilnojamuoju turtu tiek ir su:
a) Nuo 15 liepos paleidžiama komercinių objektų komanda, kuri dirbs komerciniu nekilnuojamuoju turtu: su namais metinis pajamos bus apie 100 tūkstančių, o su butais apie 50 tūkstančių per metus. Brokerimas apmokymai, prisjungimo prie nekilnojamojo turto komandos kaina 20 tūkstančių eurų kaina už pagalbą ir įvedimą.Objektų kaina 1,5 milijono ir daugiau. Nuo objekto uždarbis mažiausiai 30 tūkstančių nuo vienos sutarties (brokeriui pusė ar daugiau nei pusė komandai). Jau yra šioje komandoje trys žmonės susimokėję po 20 tūkstančių eurų.
b) Kas norit startuoti su gyvenamuoju nekilnojamuoju turtu Lietuvoje: su butais po 2000 eurų, kas nori startuoti su namais po 10 000 eurų.
Pirmi keli sandoriai bus padaryti Jums aktyviai padedant agentūros vadovui, todėl tai labai panašu į įstotjimą į klubą, kuriame iš pradžių didelė dalis darbo bus daroma, Jums, stebint ir mokantis. Tokiu būdu nieko neprarasite ir įgysite labai vertingos patirties. Pasiruoškit klausimus jei norite prisijungti – galėsite užduoti klausimus ZOOM konferencijos metu, kurie bus, Jums, atsakyti asmeniškai. Taip pat yra išmokti pirkti ir perparduoti žemės sklypus Floridoje, Majamyje, JAV.

Kontaktai:

ANDRIUS STURAS (VISI BUTAI PERSONALO SPECIALISTAS)
andrej_sturas@mail.ru
867535887 24/7 telefonas Lietuvoje
Youtube: VISI BUTAI, LYA
Skype: andrius sturas

100k -200k pajamos per metus Lietuvoje. Namai ir komercinis turtas - YouTube